Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Daca o persoana fizica autorizata in domeniul ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Daca o persoana fizica autorizata in domeniul cultivarii legumelor ...

O persoana fizica autorizata in domeniul cultivarii legumelor este incompatibila cu profesia de avocat?
kDenise, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Exercitarea profesiei de avocat este incompatibilă cu exercitarea nemijlocită de fapte materiale de comerţ.