Forum Discuţii juridice Executare silită Am trei popriri in acest moment, de la doua din ele ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am trei popriri in acest moment, de la doua din ele deja mi se ...

Am trei popriri in acest moment, de la doua din ele deja mi se retine 50%din salariu, banca este conștientă de acest lucru, va urma să primesc jumătatea de salariu iar cei de la BCR mi-au spus că mi se va retine din aceștia pentru a treia poprire depășind cei 50% reținuți din salariu.
Au dreptul de a face acest lucru?
NU
Nu ii interesează se pare..aștept data de 10 sa vad daca vor face acest lucru

Dorin Voicilas a scris:

NU