avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 568 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua . Legea 105/1999 a fost modificat conform ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua . Legea 105/1999 a fost modificat conform Legii 154/2021. ...

Buna ziua . Legea 105/1999 a fost modificat conform Legii 154/2021. Doresc sa stiu daca a existat termen pentru depunerii cererii la Casa de pensii ?
Multumesc !

Alte discuții în legătură

Bună ziua, mama mea a fost refugiat era minora atunci, a beneficiat ... Dorinadancium@gmail.com Dorinadancium@gmail.com Bună ziua, mama mea a fost refugiat era minora atunci, a beneficiat de indemnizație pana în 2016 când a decedat. Eu ca fica a ei beneficiez de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! mă numesc ușer marian. recent am primit hotărârea ... usermarian usermarian Bună ziua! Mă numesc Ușer Marian. Recent am primit hotărârea prin care am devenit beneficiar al OG 105/1999, modificată prin legea 154/2021. OUG ... (vezi toată discuția)
Legea 154/2021. tatăl meu la 14 ani împreuna cu bunicul s-a refugiat din cadrilater ... lucystoian lucystoian Tatăl meu la 14 ani împreuna cu bunicul s-a refugiat din Cadrilater in baza Tratatului de la Craiova din 1940. Tata a decedat in anul 1990, deci nu in timpul ... (vezi toată discuția)