Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Dețin o societate cu codul caen 4621
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Dețin o societate cu codul caen 4621

Bună ziua,
Dețin o societate cu codul caen 4621-Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor si tutunului neprelucrat, și doresc să import cereale din Ucraina, care sunt procedurile de achiziție(TVA, taxe vamale), ce coduri caen și avize am nevoie?
Mulțumesc anticipat
george-neagu, moderator