Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Ma confrunt cu o problema. Tocmai ce am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Ma confrunt cu o problema. Tocmai ce am primit răspuns ...

Bună ziua!
Ma confrunt cu o problema. Tocmai ce am primit răspuns pozitiv de la o firma în urma unui interviu de angajare. Mi s-a prezentat oferta, am semnat-o, dar între timp am primit o oferta mai buna. Exista repercusiuni în cazul în care renunț la oferta deja semnata? Precizez ca nu am semnat contractul, doar oferta.

Mulțumesc anticipat!
Buna ziua , nu exista.