Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... O decizie a instanței privind constatarea unei ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

O decizie a instanței privind constatarea unei perioade lucrate,la ...

O decizie a instanței privind constatarea unei perioade lucrate,la casa de pensii va fi luată în considerare
Adică ea să înlocuiască adeverință angajatorului?
Hotararea definitiva a instantei este obligatorie pentru CJP.
Va mulțumesc

POPA GHEORGHE a scris:

Hotararea definitiva a instantei este obligatorie pentru CJP.