Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Taxare pensie de stat SUA (Social Security)
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Taxare pensie de stat SUA (Social Security)

Voi primi pensie de stat din SUA (Social Security income). Sa zicem suma este $1000 pe luna. Ce fel de taxe vor trebui platite statului Român și cam ce sumă? Mulțumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc.