avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Se poate face transfer de la o Academie de poliție la ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Se poate face transfer de la o Academie de poliție la alta? ...

Se poate face transfer de la o Academie de poliție la alta? Dacă sunt student la Academia de poliție din Chișinău și doresc să mă transfer la București. Posibil?

Alte discuții în legătură

Transfer de la facultatea de drept ubb la facultatea de drept bucuresti Gerlobin Gerlobin Buna ziua! Sunt student la drept la buget in anul 1 la UBB din Cluj-Napoca. Din probleme personale, cu toate ca sunt din apropierea Bucurestiului, am fost ... (vezi toată discuția)
Anulare decizie facultate de drept marius_fky@yahoo.com marius_fky@yahoo.com Buna ziua. Am o situație foarte ciudată. Sunt polițist si am dorit o diplomă de drept. In 2015-2016 am urmat cursurile Facultății de drept din cadrul ... (vezi toată discuția)
Admitere inm din academie de politie nero12 nero12 buna,sunt student la academia de politie alexandru ioan cuza(anul2),pe sistemul de 3 ani,si as vrea sa stiu daca ar exista vreo posibilitate legala de a incepe ... (vezi toată discuția)