Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Pentru produsele digitale cumparate din China se ...
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Pentru produsele digitale cumparate din China se platesc taxe vamale?

Salutare! Pentru produsele digitale cumparate din China se platesc taxe vamale? Produsul nu este tangibil si livrarea acestuia se face pe adresa de email, deci totul este in mediul digital.

george-neagu, moderator