Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ce pot face daca am primit multe amenzi și ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ce pot face daca am primit multe amenzi și proprietarul nu mai ...

Ce pot face daca am primit multe amenzi și proprietarul nu mai recunoaște că a făcut contract de vânzare cumpărare ?
Am vândut un autoturism cu toate actele necesare scos din financiar ...după câteva luni au anceput a curge amenzile de la noul proprietar am apelat la un avocat l-am dat an judecată și noul proprietar nu mai recunoaște că, el, este proprietar pe mașină că sa făcut un contract pe buletinul lui fără a ști ceva ce pot face an cazul acesta
Continuati procesul, mai ales daca aveti avocat. El doar sustine.posibil sa aveti pe cineva martor in tot procesul asta de vinzare-cumparare, masina ati vindut-o pe nevazute, nu l-ati vazut niciodata pe individ ?
latka, moderator