avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 646 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Salut! As vrea sa ma educ in drepturile mele ca si ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Salut! As vrea sa ma educ in drepturile mele ca si client. Vreau ...

Salut! As vrea sa ma educ in drepturile mele ca si client. Vreau sa stiu ce autoritate are un magazin asupra mea, din momentul in care pasesc in el, de exemplu. Unde pot vedea legile relevante? Multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 22:52, 17 August 2022

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salut! as vrea sa ma educ in sensul drepturilor mele, ca si cetatean ... andrei plogaru andrei plogaru Salut! As vrea sa ma educ in sensul drepturilor mele, ca si cetatean si client, in cadrul societatilor private (magazine, malluri, etc) si ale statului.. ... (vezi toată discuția)
Brevetare produs sebastain sebastain ma intereseaza ce demersuri trebuie sa fac daca am o idee revolutionara si pe care vreau sa o brevetez vreau sa am drept de autor asupra ei si unde trebuie sa ... (vezi toată discuția)
In ce conditii se pot returna produsele ? gev gev Buna ziua, de curand am cumparat o oala de gatit sub presiune de la un hypermarket. Cand am ajuns acasa si am testat-o cu apa am descoperit ca pe peretele ... (vezi toată discuția)