Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Salut! As vrea sa ma educ in drepturile mele ca si ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Salut! As vrea sa ma educ in drepturile mele ca si client. Vreau ...

Salut! As vrea sa ma educ in drepturile mele ca si client. Vreau sa stiu ce autoritate are un magazin asupra mea, din momentul in care pasesc in el, de exemplu. Unde pot vedea legile relevante? Multumesc frumos!