Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Ce pot profesa daca am schizofrenie in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Ce pot profesa daca am schizofrenie in regresie? Nu ...

Buna ziua! Ce pot profesa daca am schizofrenie in regresie? Nu este insotita de depresie si nici de psihoza si imi iau tratamentul zilnic. Am terminat Drept si Litere si ma intereseaza daca pot urma cursurile Scolii de grefieri sau altceva cu aceasta afectiune. Multumesc!
Buna seara.Aceasta intrebare trebuie sa o puneti medicului dvs.curant.