Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Pot percepe accize de la firma respectivă și dacă ...
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Pot percepe accize de la firma respectivă și dacă da în ce valoare?

Bună ziua
Sunt o primărie
Am achiziționat atobuze electrce prin Fonduri Europene POR 2014-2020
Am contract de concesiune a transportuluii public cu o firmă particularâ
Voi concesiona autobuzele acelei firme
Întrebare: Pot percepe accize de la firma respectivă și dacă da în ce valoare?
Va multumim.
george-neagu, moderator