avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 769 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Buna ziua, Referitor la SAF-T si prelungirea perioadei ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Buna ziua, Referitor la SAF-T si prelungirea perioadei de gratie ...

Buna ziua,
Referitor la SAF-T si prelungirea perioadei de gratie cu 6 luni propusa de catre ANAF prin proiect, as vrea sa stiu daca cunoasteti stadiul actual al acestui proiect, daca aveti informatii recente privind oficializarea acesteia.

Alte discuții în legătură

Societatea a intrat pe lista marilor contribuabili in 2021, marinela.jecan marinela.jecan Buna ziua ! Daca o societate a intrat pe lista marilor contribuabili in 2021 , 1. care este data la care are obligatia intocmirii dosarului preturilor de ... (vezi toată discuția)
Obtinerea de informatii pentru determinarea numarului de puncte la pensie georgeogrinja georgeogrinja Dupa cum se stie la calculul punctajului mediu anual se iau in calcul punctajele anuale obtinute in stagiile anuale de cotizare. CNPP ofera mai multe ... (vezi toată discuția)
Hotarare pilot cedo vclara2012 vclara2012 Buna ziua. Am depus la CEDO o cerere la care am primit numar de inregistrare in luna martie 2010, si mi s-au trimis si etichetele cu coduri de bare pentru ... (vezi toată discuția)