Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am cumpărat o casă în alt județ. Casa inițială a ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am cumpărat o casă în alt județ. Casa inițială a rămas ...

Am cumpărat o casă în alt județ. Casa inițială a rămas pentru vînzare. Nu mai este consumator de energie electrică de 17 luni. Am comunicat cu distribuitorul prin email, dar tot primesc factura cu estimare. Ce pot sa fac. Mulțumesc.
incetati contractul