Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am contestat in instanta o decizie de sanctionare pe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am contestat in instanta o decizie de sanctionare pe care am ...

Am contestat in instanta o decizie de sanctionare pe care am castigat-o la fond dar avocatul angajatorului a facut apel. In hotarare scrie " Cu apel în 10 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VIII-a Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale " Dar avocatul a depus apelul la CURTEA DE APEL BUCURESTI Sectia A VII A PENTRU CAUZE PRIVIND CONFLICTELE DE MUNCA SI ASIGURARI SOCIALE. Are avocatul angajatorului dreptul sa faca asa ceva
Daca are imputernicire poate sa depuna apel ... Apelul și, când este cazul, motivele de apel se depun la instanța a cărei hotărâre se atacă, sub sancțiunea nulității.