Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Infiintarea Organizatiei Judetene a unui Partid,
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Infiintarea Organizatiei Judetene a unui Partid,

Doresc sa va intreb daca pentru aprobarea unei Organizatii Judetene se poate incheia un contract de comodat pentru sediu social, doar pentru corespondenta?
george-neagu, moderator
Nu se poate sediu organizatiei doar pentru adresa de corespondenta.
Nici daca inchirez doar o camera cu plata utilitatilor acelei camere?