Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si ...

Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si nu reusesc, nu imi apare nimic dupa apasarea butonului "Intreaba comunitatea". Mi-ati putea spune unde gresesc? Multumesc!
Salut, Maya!
Din ce vad si din experienta mea pe web-design platforma e veche si nu pare actualizata in background de secole.
Personal am rezolvat situatia folosind un browser care nu avea module de add-block.
Incearca sa instalezi un browser nou, te loghezi pe site si scrii intrebarea la rubrica potrivita, cu siguranta dupa va merge.
Succes!
Multumesc Geko, am rezolvat. Nu tine de browser, am incercat cu mai multe, idem, ci de numarul de caractere maxim acceptate (am redus textul, m-a ajutat intuitia ta expusa mai sus). Din pacate, nu primesti notificari tipice unui text care depaseste numarul de caractere ca sa intelegi de la inceput cauza, postezi si iar postezi si nu intelegi de ce nu apare postarea.
MAYA2, utilizator
Nu cred ca e vb. de nr. de caractere. Eu nu am scos vreun cuvant desi luasem si asta in calcul. Doar am schimbat browserul.
Intrebarea mea cam... lunga: www.avocatnet.ro/forum/discu...