Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Am primit o amenda in STB( nu am validat cadrul pt ca ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Am primit o amenda in STB( nu am validat cadrul pt ca nu mai ...

Am primit o amenda in STB( nu am validat cadrul pt ca nu mai aveam călătorii si urma sa îl reîncarc), e prima amenda luată și as vrea sa stiu dacă se poate plăti la Cec BANK,sau dacă se poata plăti in alta parte va rog sa îmi răspundeți in comentarii. Mulțumesc frumos!
Anna_marria, utilizator
Plătiți la direcția taxe și impozite de la domiciliul dvs arătând procesul verbal de contravenție..