avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Am primit o amenda in STB( nu am validat cadrul pt ca ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Am primit o amenda in STB( nu am validat cadrul pt ca nu mai ...

Am primit o amenda in STB( nu am validat cadrul pt ca nu mai aveam călătorii si urma sa îl reîncarc), e prima amenda luată și as vrea sa stiu dacă se poate plăti la Cec BANK,sau dacă se poata plăti in alta parte va rog sa îmi răspundeți in comentarii. Mulțumesc frumos!
Ultima modificare: Vineri, 25 Noiembrie 2022
Anna_marria, utilizator
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 20:42, 26 Noiembrie 2022
Plătiți la direcția taxe și impozite de la domiciliul dvs arătând procesul verbal de contravenție..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amendă stb Silvia Deaconu Silvia Deaconu Bună ziua! Eu și prietenul meu am mers cu STB-ul dintr-un colț al Bucureștiului în altul și întoarcere ( din sector 6 am mers până în 2 și din 2 ... (vezi toată discuția)
Amenda ratb Magdalena 076 Magdalena 076 Ce se pote face in cazul meu..azi aveam programare la spital Elias la ora 7 30,la ora 07 am luat tranvaiul fiind fff aglumerat la a doua usa am urcat pe partea ... (vezi toată discuția)
Amenda stb, noi reguli de taxare a călătoriilor. ghapciu ghapciu În cursul zilei de ieri, soția mea a primit o amenda în STB, pe care intenționează să o conteste. Din capul locului, pentru a evita comentarii ... (vezi toată discuția)