avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 582 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2 si mi-am facut ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2 si mi-am facut un cont ...

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2 si mi-am facut un cont pe numele sotiei pe un MLM prin care postez pe pagina personala de FB diferite produse pentru acest MLM .
Pot avea probleme la pensie daca acest cont este pe numele sotiei ?
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 11:09, 28 Noiembrie 2022
Daca este pe numele sotiei,se presupune ca respectivul cont ii apartine.Ce probleme sa aveti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot sa divortez gadafim gadafim Sunt un pensionar pe caz de boala (Grad 1).Sotia e plecata din tara de 2 ani si ceva eu stau cu parinti ei , am finantat ceva bani in renovarea casei plus am ... (vezi toată discuția)
Mi s-au dat drepturi de admin pe o pagină de facebook și m-am trezit cu bani luați din cont. cum e posibil așa ceva? marcel.damaschin marcel.damaschin Crearea, permiterea accesului, insotite de dreptul de \"administrare\" nu trebuie sa fie insotita de drepturi si obligatii ale initiatorului, creatorului, ... (vezi toată discuția)
Folosire cont peronal facebook defaimator fara accept sorinv sorinv In 2012 un \\"prieten\\" s-a oferit sa imi faca un cont de Facebook deoarece eu nu ma prea pricepeam la acest mod de socializare. Sunt o persoana publica, ... (vezi toată discuția)