Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2 si mi-am facut ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2 si mi-am facut un cont ...

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2 si mi-am facut un cont pe numele sotiei pe un MLM prin care postez pe pagina personala de FB diferite produse pentru acest MLM .
Pot avea probleme la pensie daca acest cont este pe numele sotiei ?
Daca este pe numele sotiei,se presupune ca respectivul cont ii apartine.Ce probleme sa aveti?