Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant interimar la septembrie 2022 pentru broker ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant interimar la septembrie 2022 pentru broker asigurare

Buna ziua, bilant interimar la septembrie 2022, pentru repartizare dividende, poate depune si un broker de asigurare? Pe site-ul ASF nu apare nicio informatie referitoare la aceasta posibilitate.
Multumesc frumos
george-neagu, moderator