Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale De curând mi au ajuns de la ANAF doua plicuri cu ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

De curând mi au ajuns de la ANAF doua plicuri cu somații.

Bună ziua,de curând mi au ajuns de la ANAF doua plicuri cu somație către două firme înființate de o persoană pe care nu o cunosc dar care a făcut aceste firme cu sediul în locuită mea moștenire de la bunici,ce măsuri pot lua in acesta situație?
george-neagu, moderator
Buna ziua, daca nu v-ati dat acordul pentru sediu prin semnarea vreunui act, formulati plangere penala si anuntati si Anaf despre lipsa acordului dvs.