Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Sunt persoană vulnerabilă și mă încălzesc de la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Sunt persoană vulnerabilă și mă încălzesc de la sistemul ...

Sunt persoană vulnerabilă și mă încălzesc de la sistemul centralizat. In luna noiembrie am consumat 0,37 giga. Am ajutor de la local 35% (ajutor maxim acordat pe noiembrie 313,90) , am și ajutor de la stat 40%(ajutor maxim acordat pe noiembrie 358,74). Gigacaloria este 838,18 cu TVA. Ce ajutor primesc eu pentru cei 0,37 giga consumați ?
Pai daca primiti ajutor de 75% si ati consumat 0.37 giga, adica aveti factura de 310 lei, veti plati 78 de lei.

gi-jane2, moderator