Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara! Am 18 ani, iar contractul meu de la CEC ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara! Am 18 ani, iar contractul meu de la CEC Bank a expirat ...

Buna seara! Am 18 ani, iar contractul meu de la CEC Bank a expirat din 2019, contract facut pe numele mamei mele, ea fiind in strainatate nu poate veni in tara sa isi reinnoiasca contractul, intrebarea este daca pot face ceva din moment ce alocatia este a mea, dar pe cardul mamei mele, card expirat, nu pot sa primesc eu banii deoarece am 18 ani? sau sa reinnoiesc eu contractul?
Buna ziua!
Cu adeverinta ca sunteti inca elev,va deschideti cont si alocatia va v-a fi virata dvs.