Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 PFA pentru organizarea de cursuri
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

PFA pentru organizarea de cursuri

As vrea sa infiintez un PFA pentru organizarea de cursuri (din domeniul medical, cum ar fi cursuri de prim ajutor pentru companii, institutii, scoli, etc, cursuri prin congrese, conferinte sau workshop-uri) puteti sa mi spuneti ce cod CAEN mi-ar trebui. Cursurile vor avea loc in ritm de 2-3 ori pe luna si care sunt pasii pentru infiintarea unui PFA?. Va multumesc!
alalouladnan, utilizator