Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene

Buna ziua, am accesat submasura 6.3 la fonduri europene in anul 2 am cultivat 2 soiuri care nu au foat autohtone, cat de grava este situatia? ar trebuii sa reziliez contractul? sau se mai poate remedia greseala
ecu852, utilizator