Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am un dosar la ICCJ ce se judeca pentru conflict de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am un dosar la ICCJ ce se judeca pentru conflict de competenta ...

Am un dosar la ICCJ ce se judeca pentru conflict de competenta pe data de 26 ianuarie. Cum e cu genul asta de proces mai poate avea apel si recurs sau decizia de pe 26 va fi definitiva ca vad ca scrie acolo la stadiul procesual Fond. In situatia in care nu e definitiva decizia cat ar putea sa mai dureze pana se hotarasta cine imi judeca dosarul?
V-am răspuns deja în postarea de aici (în ultima frază)
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Da, v-am răspuns și la întrebarea pe care nu ați adresat-o ... încă. (mi se întâmplă des).
Va fi definitivă conform art. 135 alin 4 C. pr. civ.
romascanu, moderator