avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 761 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua ! Firma infiintata cu ajutor de la stat ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua ! Firma infiintata cu ajutor de la stat (start up de ...

Buna ziua ! Firma infiintata cu ajutor de la stat (start up de 3ani ), nu mai face fata datoriilor ,incasarile nu acopera cheltuielile .Ce se intampla intr-o asemenea situatie ,care sunt pasii de urmat ?Multumesc !

Alte discuții în legătură

Buna ziua , as dori sa stiu care sunt pasii de urmat pentru infiintarea ... madasis069 madasis069 Buna ziua , as dori sa stiu care sunt pasii de urmat pentru infiintarea unei firme noi de TAXI si cum pot accesa fondurile europene? Pentru firma noua de taxi ... (vezi toată discuția)
Ce mi se poate întâmpla în cazul în care afacerea eşuează? vadutuzu vadutuzu Am obţinut finanţarea în cadrul Start-Up Nation. Am cheltuit toţi banii conform planului. Însă nu iese treaba. Nu am încasări, nu am resurse proprii ca ... (vezi toată discuția)
Start up nation Corpodeanddaniel Corpodeanddaniel Buna , as dori sa stiu in momentul in care accesezi un start up nation .. Si timp de doi ani nu merge afacerea si nu poti sa o mai susții.. vrei sa o închizi ... (vezi toată discuția)