Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In afară de primărie, unde mai pot găsi registrul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In afară de primărie, unde mai pot găsi registrul agricol ...

In afară de primărie, unde mai pot găsi registrul agricol din anii 1950 - 1970?.
Unele arhive județene au preluat o parte din registrele agricole. Interesați-vă la județul unde aveați terenul!
Mulțumesc mult pentru pentru raspuns.

Ionica Porumbel a scris:

Unele arhive județene au preluat o parte din registrele agricole. Interesați-vă la județul unde aveați terenul!