Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Se poate beneficia de pensie de urmas, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Se poate beneficia de pensie de urmas, daca cele ...

Buna seara,
Se poate beneficia de pensie de urmas, daca cele 2 persoane nu au fost casatorite legal, au trait in concubinaj 15 ani ?
In acest caz, nu se poate beneficia de pensie de urmas .