Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună dimineața. Ma numesc Nicolae Elena Va rog dacă ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună dimineața. Ma numesc Nicolae Elena Va rog dacă se poate ...

Bună dimineața. Ma numesc Nicolae Elena Va rog dacă se poate sa ma ajutați cu un răspuns, stagiu de cotizare obținut de la Revisal poate sa fie utilizat la dosarul de pensie?. Menționez ca nu am adeverință de la firma în care am lucrat. Va mulțumesc.
Din Revisal nu reiese stagiu de cotizare , ci situatia c.i.m. transmise de catre angajatori dupa 01.08.2011.
Intrebati la Casa de pensii daca in loc de adeverinte , accepta extrasul REVISAL..