Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Tatal meu este pensionat anticipat de 2 ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Tatal meu este pensionat anticipat de 2 ani iar acum ...

Buna ziua,

Tatal meu este pensionat anticipat de 2 ani iar acum cand implineste varsta de pensionare are nevoie de adeverinte cu veniturile brute pentru perioada 1976-2000 dar nu stim de unde se scot. Firmele la care a lucrat nu mai exista sau cel putin asa stim. Unde ne putem adresa ca sa facem rost de acestea. Mutumesc pentru raspuns.
Buna ziua,

Mergeti la ITM si solicitati acolo.

O zi frumoasa!