Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... bună ziua, caut un avocat care poate merge la ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

bună ziua, caut un avocat care poate merge la Ambasada Republicii ...

bună ziua, caut un avocat care poate merge la Ambasada Republicii Turcia în România pentru a grăbi demersurile unor acte legate de cetățenie. Multumesc.
Dosarul ptr dobandirea cetateniei se depune la Autoritatea Nationala ptr Cetatenie. Aveti un nr de dosar , articolul de lege pentru care ați depus și anul corespunzător anului în care a fost înregistrată cererea de cetățenie. Puteti afla stadiul cererii pe site-ul oficial. Pentru indrumari putem discuta si in privat.
SM LEGAL CONSSULT , Consultant de business