Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua. Cum se obtine un certificat de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua. Cum se obtine un certificat de autenticitate? Eu fac ...

Buna ziua. Cum se obtine un certificat de autenticitate? Eu fac cutite de vanatoare si vreau sa ofer clientului o garantie ca ele sunt facute handmade si nu industrial. Multumesc
Acolo e un site francez. Pe mine ma intereseaza din punct de vedere legislativ. Multumesc ptr raspuns.