avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 513 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua. Cum se obtine un certificat de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua. Cum se obtine un certificat de autenticitate? Eu fac ...

Buna ziua. Cum se obtine un certificat de autenticitate? Eu fac cutite de vanatoare si vreau sa ofer clientului o garantie ca ele sunt facute handmade si nu industrial. Multumesc
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 00:42, 4 Februarie 2023
Acolo e un site francez. Pe mine ma intereseaza din punct de vedere legislativ. Multumesc ptr raspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare pfa costincri costincri BUNA ZIUA VREAU SA INFIINTEZ PFA.PENTRU ACEASTA AS VREA SA STIU CARE SUNT DOCUMENTELE NECESARE SI DACA SE POATE OBTINE AUTORIZATIA-PFA PE DOMENIUL ... (vezi toată discuția)
Certificat de conformitate Dana Muresan Dana Muresan Buna ziua, Sunt un comerciant si vreau sa imi deschid un magazin onlinde vanzare bijuterii (bijuterii din aur, lemn, matase, otel galvanizat). Bijuteriile ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma producere sapun natural Valeriano Valeriano Buna ziua. Intentionez sa-mi deschid o mica afacere si anume, produceea si comercializarea sapunului natural. Pentru aceasta as dori sa stiu care este ... (vezi toată discuția)