Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cod CAEN infiintare PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cod CAEN infiintare PFA

Cod CAEN infiintare PFA.
Buna ziua, va rog sa ma ajutati , la infiintare PFA cu diploma de Manager Resurse Umane se poate infiinta pe cod CAEN 7022.Va multumesc !
george-neagu, moderator