avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 620 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cod CAEN infiintare PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cod CAEN infiintare PFA

Cod CAEN infiintare PFA.
Buna ziua, va rog sa ma ajutati , la infiintare PFA cu diploma de Manager Resurse Umane se poate infiinta pe cod CAEN 7022.Va multumesc !
Ultima modificare: Duminică, 5 Februarie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Cod caen infiintare pfa pufi pufi Cod CAEN infiintare PFA. Buna ziua, va rog sa ma ajutati , la infiintare PFA cu diploma de Manager Resurse Umane se poate infiinta pe cod CAEN 7022.Va ... (vezi toată discuția)
Calificari/studii necesare pentru deschidere srl? anitsirc anitsirc Buna seara! Pentru infiintarea unui SRL cu obiectul de activitate 7022 consultanta in afaceri mi s-au cerut acte doveditoare (diplome) in domeniul mentionat. ... (vezi toată discuția)
Pot infiinta un pfa? gabriela neamtu gabriela neamtu Daca am absolvit ASE si am urmat ulterior un curs de contabilitate (am obt o diploma avizata MEC) si un curs de inspector resurse umane, pot sa infiintez un ... (vezi toată discuția)