Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am lipsit din tara intre 2004 si 2020 si nu am stiut ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am lipsit din tara intre 2004 si 2020 si nu am stiut despre actiunes ...

Am lipsit din tara intre 2004 si 2020 si nu am stiut despre actiunes de scanare carnete de munca. Detin originalul, ce pot face pentru a regasi datele in sustemul CNPP?
Nimic..operațiunea de scanare s-a terminat.