avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 552 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am lipsit din tara intre 2004 si 2020 si nu am stiut ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am lipsit din tara intre 2004 si 2020 si nu am stiut despre actiunes ...

Am lipsit din tara intre 2004 si 2020 si nu am stiut despre actiunes de scanare carnete de munca. Detin originalul, ce pot face pentru a regasi datele in sustemul CNPP?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 21:00, 5 Februarie 2023
Nimic..operațiunea de scanare s-a terminat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Carte de munca nescanata emilia-gabriela emilia-gabriela Buna seara, Sotul meu a constatat din intamplare urmatoarea problema la locul de munca: Persoana care se ocupa cu cartile de munca a omis sa-i duca ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, in vederea studierii dosarului de pensie, m-am conectat ... MM Brasov MM Brasov Buna ziua, In vederea studierii dosarului de pensie, m-am conectat prin parola la cnpp.ro si am interogat sistemul cerand informatii despre cartea de munca ... (vezi toată discuția)
Arhivare electronica carnete de munca si eliberare certificat stagiu de cotizare gilradic gilradic \\"Arhivarea electronica a carnetelor de munca S-a realizat prin scanarea carnetelor de munca si validarea acestora in arhiva electronica special ... (vezi toată discuția)