Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara ,caut model procura in care sa pot ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara ,caut model procura in care sa pot reprezenta pe ...

Bună seara ,caut model procura in care sa pot reprezenta pe un cetatean strain si sa-i pot cumpăra un apartament
Mergeți cu cetățeanul străin la un birou notarial si va redactează notarul procura, în funcție de ce anume doriți.
Știe notarul să redacteze procura, nu e nevoie de model.