Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... poate un medic de familie sa elimine un pacient din ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

poate un medic de familie sa elimine un pacient din lista pacientilor ...

poate un medic de familie sa elimine un pacient din lista pacientilor dupa bunul sau plac ?
La întrebarea asta vă poate răspunde profesionist colegiul medicilor.
Mergeți cu o petiție scrisă la colegiul medicilor.
Dapix, utilizator
Ar fi bine să întrebați și la Casa Națională de Asigurări de Sănătate, cu casa fac medicii de familie contract. Nu cred că au acest drept dacă sunteți plătitor de CASS.
Pentru relația cu asigurații aveți adresă de e-mail: relpubl1@casan.ro

N-ar fi rău să vă căutați alt medic de familie între timp.
adresa de e-mail nu functioneaza
Funcționează. Poate nu ați scris adresa corect, mai încercați.
scuze am tastat inorect functioneaza