Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Trebuie sa fac o declaratie de imputernicire a mamei ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Trebuie sa fac o declaratie de imputernicire a mamei mele pentru ...

Trebuie sa fac o declaratie de imputernicire a mamei mele pentru drepturile asupra copiilor mei, dar am buletinul expirat. Se va lua in considerare? Multumesc
Este necesar sa detineti document de identitate in perioada de valabilitate

ynocentta a scris:

Este necesar sa detineti document de identitate in perioada de valabilitate

Eu sunt in Anglia si nu am posibilitatea sa merg in tara momentan, ce pot face?
Mentionez ca trebuie o declaratie de inscriere la scoala a copiilor

Maddye90 a scris:

Trebuie sa fac o declaratie de imputernicire a mamei mele pentru drepturile asupra copiilor mei, dar am buletinul expirat. Se va lua in considerare? Multumesc

Se poate cu pasaportul?

ynocentta a scris:

Este necesar sa detineti document de identitate in perioada de valabilitate

Pașaportul e act de identitate, iar dacă e valabil e valabil.