avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua am primit o citație acasă de la RCS &RDS ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua am primit o citație acasă de la RCS &RDS că m-au ...

Buna ziua am primit o citație acasă de la RCS &RDS că m-au dat în judecată trebuie sa mă prezint neapărat la instanta
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 22:31, 7 Februarie 2023
Probabil ca actionarea dv in instanta de catre respectivul operator are la baza existenta unui debit neachitat in termen
Aveti obligatia legala sa dati curs cererii,urmand ca in instanta sa va expuneti punctul de vedere

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! am o scurta intrebare. in urma cu cateva luni am facut ... Alina.Movileanu Alina.Movileanu Buna ziua! Am o scurta intrebare. In urma cu cateva luni am facut un contract pe termen de un an cu Rds&rcs pentru serviciide internet. Eventual eu m am ... (vezi toată discuția)
Rcs-rds suspecta de fals in inscrisuri sub semnatura privata ContSters164969 ContSters164969 -in data de 10.08.2010, am fost contactat telefonic de catre un reprezentant al firmei RCS-RDS, care imi aducea la cunostinta faptul ca am un numar de ... (vezi toată discuția)
Companiile de telefonie au obligatia de a trimite lunar factura? PUSA.ES PUSA.ES Mama mea a avut un contract cu RCS/RDS pentru internet pana in ianuarie 2017, pentru cablu depasise perioada de 2 ani si se putea renunta la servicii, si un ... (vezi toată discuția)