Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua am primit o citație acasă de la RCS &RDS ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua am primit o citație acasă de la RCS &RDS că m-au ...

Buna ziua am primit o citație acasă de la RCS &RDS că m-au dat în judecată trebuie sa mă prezint neapărat la instanta
Probabil ca actionarea dv in instanta de catre respectivul operator are la baza existenta unui debit neachitat in termen
Aveti obligatia legala sa dati curs cererii,urmand ca in instanta sa va expuneti punctul de vedere