Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua! Sunt casatorita in Italia cu cetatean ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua! Sunt casatorita in Italia cu cetatean marocan pot ...

Buna ziua! Sunt casatorita in Italia cu cetatean marocan pot divorta in Romania? Va multumesc