avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 799 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua! Sunt casatorita in Italia cu cetatean ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua! Sunt casatorita in Italia cu cetatean marocan pot ...

Buna ziua! Sunt casatorita in Italia cu cetatean marocan pot divorta in Romania? Va multumesc
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 11:34, 8 Februarie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cetatenie - casatorie cu cetatean marocan mihai_adrian mihai_adrian Buna ziua. Sora mea se afla momentan in Italia. Ea vrea sa se casatoreasca cu un marocan (aflat si el in Italia) in Romania. Intrebarea este: daca vin in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua ! sunt cetatean roman casatorita in italia cu cetatean ... Aramun Aramun Buna ziua ! Sunt cetatean roman casatorita in Italia cu cetatean marocan, pot divorta in Romania? Eu domiciliu il am in Romania sunt doar rezident in Italia va ... (vezi toată discuția)
Casatoria dintre o romanca si un marocan in romania stefan elena flori stefan elena flori locuim in italia.marocan nu are acte in it romanca are acte in it.avem un copil de 3ani nascut in italia.copilul are acte romanesti.vrem sa ne casatorim in ... (vezi toată discuția)