Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am 64 ani și 44 ani vechime totuși ma puteți ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am 64 ani și 44 ani vechime totuși ma puteți sfătui dacă ...

Am 64 ani și 44 ani vechime totuși ma puteți sfătui dacă schimbările care se anunță la legea pensiei ma avantajează mai mult și deci sa mai aștept Multumesc
Daca se va aplica legea noua si dvs. sunteti deja pensionar, vi se recalculeaza si dvs. pensia.