Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Cum calculez impozitul la o microintreprindere?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Cum calculez impozitul la o microintreprindere?

Buna ziua ! Va rog frumos- am o microintreprindere cu impozit 3 % , cu data de 12 dec 2022 se face o angajare cu norma intreaga cum calculez impozitul, saga imi preia automat calcul impozit cu 1 % cum este corect
multumesc frumos
george-neagu, moderator
1% pe TRIM 4
multumesc frumos