Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Contestare decizie primar
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Contestare decizie primar

Deoarece am refuzat acordarea vizei CFP pe acte care nu indeplineau conditiile legale de a se face plata, primarul a emis o dispozitie prin care mi s-a incetat dreptul de a verifica si acorda/ refuza viza CFP. Consider ca dispozitia nu are un motiv intemeiat si poate fi contestata....un temei legal va rog.
george-neagu, moderator