Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Venituri obținute de pe internet, mici comisioane.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Venituri obținute de pe internet, mici comisioane.

Pentru venituri obținute de pe internet , mici comisioane , cum le pot declara la ANAF? Prin ce declarație?
george-neagu, moderator
Prin declaratia unica ca si venituri din alte surse daca nu sunt venituri din activitati independente