Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teren concesionat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teren concesionat

Cum pot deveni proprietar al unui teren luat in concesiune pe 25 de ani de la primărie si pe care am construit o casă.termenul de concesiune a expirat.
Cel mai bine este să vă interesați la Primărie cum puteți deveni proprietar.