Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua Care este termenul de emitere a unei noi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua Care este termenul de emitere a unei noi decizii de ...

Buna ziua
Care este termenul de emitere a unei noi decizii de pensionare de catre Casa de pensii in urma unei hotarari judecatoresti ? eventual precizati legea
Multumesc
Termenul este acelasi ca pentru orice alta decizie de pensionare.
Am depus cererea de aproape 2 luni , care este termenul ?
multumesc
45 zile emiterea + 5 comunicarea.
Presupun ca sunt zile calendaristice .
Multumesc
Da.