Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... buna ziua , se poate face asigurarea auto rca pe ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

buna ziua , se poate face asigurarea auto rca pe numele co-proprietarului ...

buna ziua , se poate face asigurarea auto rca pe numele co-proprietarului cu mentiunea ca eu voi condue masina
( propritarul ) ? As dori sa fac asta deoarece ma costa undeva la 2200-2300 si mi se pare foarte scump pentru un logan din 2006.
Asigurarea RCA ,legal se incheie pe numele pe numele proprietarului din carte si talon
ynocentta, utilizator