avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Cum se inregistreaza facturile de ”driver ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Cum se inregistreaza facturile de ”driver compensation” de la Bolt?

Buna ziua, cum se inregistreaza facturile de 'driver compensation' de la Bolt? Am factura de comision emisa de Bolt pentru societatea mea, apoi mai sunt facturi cu bonusul si aceste facturi pe care scrie driver compensation. Multumesc
Ultima modificare: Marți, 21 Martie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Bonus concurs tgm tgm Buna ziua, am si eu o intrebare: Firma mea (srl-d) se ocupa cu consiliere financiara ( cod caen 7022) Am un contract de colaborare cu o banca, in prima luna ... (vezi toată discuția)
Pfa in domeniul ridesharing (bolt) anitoaiei.cosminpfa anitoaiei.cosminpfa Buna ziua, Am deschis un PFA in domeniul ridesharing (Bolt) cod CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Am achizitionat semnatura ... (vezi toată discuția)
Inregistrare in contabilitate a comisionului din afiliat marketing DianaP15 DianaP15 Buna ziua. Mă ajutati va rog cu o întrebare. Cum se înregistrează în contabilitate un comision din afiliat marketing? Am un SRL în România, neplătitor ... (vezi toată discuția)