Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Cum se inregistreaza facturile de ”driver ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Cum se inregistreaza facturile de ”driver compensation” de la Bolt?

Buna ziua, cum se inregistreaza facturile de 'driver compensation' de la Bolt? Am factura de comision emisa de Bolt pentru societatea mea, apoi mai sunt facturi cu bonusul si aceste facturi pe care scrie driver compensation. Multumesc
george-neagu, moderator