Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara, am fost prins conducand masina fara permis ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara, am fost prins conducand masina fara permis si mi s-a ...

Buna seara am fost prins conducand masina fara permis si mi sa dat 9 luni cu suspendare 120 de ore in folosu comunitati 2 ani de probatiuni si 3 ani fara drept de permis momentan am terminat orele in folosul comunitati mai am un an de probatiuni intrebarea mea ar fi dupa ce termin cei 2 ani de probatiuni pot sa fac ceva in instanta sa imi anuleze cei 3 ani fara drept de permis multumesc aticipat
Nu aveti nicio posibilitate in acest sens, este o pedeapsa complementara.